امکان استفاده از سلول خورشیدی برای شارژ UPS

دستگاه برق اضطراری( UPS ) شرکت الکترونیک قدرت ایران می‌تواند بسته به میزان باطری‌های متصل شده به دستگاه و میزان مصرف تا ساعت‌های طولانی برق مورد نیاز شما را تامین کند.

سلول خورشیدی

یکی از کاربردهای دستگاه برق اضطراری در محل‌هایی است که دسترسی به شبکه‌ی برق شهری مقدور نیست. در این محل‌ها می‌توان با نصب سلول‌های خورشیدی، در طول روز باطری‌های دستگاه برق اضطراری را شارژ و در زمان تاریکی شب از برق ذخیره شده استفاده نمود.

با توجه به اینکه دستگاه به صورت هوشمند کار شارژ باطری‌ها را انجام می‌دهد، راه‌اندازی سیستم با این تنظیمات کار نسبتا آسانی است و با انجام آن می‌توانید از انرژی برق در تمام ساعات روز و شب استفاده نمایید.

مزیت استفاده از سلول خورشیدی و UPS

این سیستم آلودگی صوتی و تنفسی و زیست محیطی ایجاد نمی‌کند و بدون نیاز به نظارت انسانی به خوبی وظیفه‌ی مورد نیاز شما را انجام می‌دهد. استفاده از روش‌های جایگزین مثل ژنراتور بنزینی یا گازوئیلی برای تولید برق می‌تواند علاوه بر مشکلات فوق، هزینه‌های ثابت و متغیر بیشتری برای شما به همراه داشته باشید.

مشاوره و خرید دستگاه UPS

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و راه‌اندازی سیستم برق اضطراری در محل‌هایی که دسترسی به شبکه‌ی برق شهری وجود ندارد،‌با ما تماس بگیرید.